Vandaag heeft Roeland Donker de Heppie Boxen geschonken aan Jeroen van Woudenberg, Senior Relations van het Vergeten Kind.
Omdat voor sommige kinderen de zeer geliefde vakantie naar het Hotel Heppie werd geannuleerd vanwege de aanhoudende impact van het Covid-19 virus, hebben Amazon.nl en Het Vergeten Kind het idee bedacht om iets aan de kinderen te geven dat een glimlach op hun gezicht zal toveren.
"Het team van Het Vergeten Kind kwam met veel creatieve ideeën voor de zogenaamde 'Heppiebox', een cadeaupakket met spellen en spulletjes voor vrolijke kinderactiviteiten voor kinderen van verschillende leeftijden en hun families", aldus Roeland Donker Country Manager van Amazon in Nederland. "We helpen Het Vergeten Kind graag om deze activiteit in de weken voor Kerstmis te steunen door middel van productdonaties. Ik wil graag alle vrijwilligers van de stichting hartelijk bedanken. Zij zullen ervoor zorgen dat de Heppieboxen in heel Nederland bij de kinderen thuis worden afgeleverd en dat alle cadeaus in de juiste handen komen".